Hizmetlerimiz

Arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı sağlayarak,  google adwords reklamlarınıza danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Google Adwords sayesinde web sitenizin ziyaret sayısını artırarak bulunabilirliğinizi yükseltebilir ve iş potansiyelinizi artırabilirsiniz.

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google’da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında veya orta kısımda en üste görülmesi sağlanır. Bu sayede bütün kullanıcıların web sitenizi daha kolay ziyaret etmelerini, size daha çabuk ve hızlı ulaşmaları hedeflenir. Sitenizin ziyaretçilerinin reklamınızı tıkladıktan sonra sizin belirlediğiniz oranda tıklama başına maliyet doğar. Arama sonuçlarında görüntülenmeniz size herhangi bir reklam maliyeti doğurmaz.

Hedeflenen Erişim

Google’da arama yapan internet kullanıcılarına yönelik google adwords ile reklam verebilir veya google’ın arama sonuçlarında zaten görünüyorsanız, google adwords ile yeni kitlelere ulaşabilir ve iş ağınızı genişletebilirsiniz.

Denetim

Google adwords’ te istediğiniz sonuçları alana kadar reklamlarınızı düzenliyebilir ve bütçenizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Birçok reklam biçimini görüntüleyebilir, deneyebilir ve reklamlarınızı belirli ülkelere, dillere ve coğrafi bölgelere göre ayarlayabilirsiniz. Böylece Dünya’da bulunabilirliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ölçülebilir Değerler

Google adwords’ en az harcama gerekliliği veya zaman taahhüdü bulunmamaktadır. İstediğiniz zaman reklam verebilir bir süre ara verip reklamlarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. En önemli ölçülebilir özelliği kelimeye tıklama başı maliyet seçeneğiyle sadece reklamlarınız tıklandığında tıklanan kelimeye belirlediğiniz ücret hesabınızdan düşer. Bu, bütçenizin sadece size yeni müşteri adayları kazanmak için kullanılacağı anlamına gelir.

Sadece Sonuç İçin Para Ödeyin

Google Adwords reklamlarınız gösterildiğinde değil, sadece internet kullanıcılarından biri reklamınızı tıklarsa tıklama başına ücret öderseniz.Ödeme seçenekleri ülke ve para birimine göre değişmektedir.

Bize hemen ulaşın 0542 455 56 38 ya da mail atın info@ilknet.com.tr

Menü