Hizmetlerimiz

Özel Masaüstü Uygulamaları

Var olan programınızla entegre çalışan ya da tamamen yeni bir ihtiyaca cevap veren yazılımları projelendiriyor, hayata geçiriyoruz. Size özel uygulamaları sisteminizin kurulu olduğu platform üzerinde sorunsuz olarak hizmet verecek şekilde geliştirmekteyiz. Bu konuda uygun yöntem ve araçları belirleyip sektörel deneyimimizle hızlıca birleştirerek, beklentilerinizi hızlı ve mümkün olan maksimum uyumlu bir yapıda karşılıyoruz.

Özel Web Uygulamaları

Müşterilerimizin web tabanlı yazılım ihtiyaçlarına kurumsal ve size özel çözümler getirmekteyiz. Muhasebe , e-ticaret , crm ve erp raporlama web tabanlı ek yazılımlar ile bunları tablet ve mobil cihazlarda uyumlu olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda, beklentilerinizi karşılayacak şekilde kurumsal yapınıza uygun , size özel çözümler sunarak size artı değer katmaktayız.

Destek

Özel yazılımınız veya web uygulamanız için periyodik destek sağlıyor, etkin kullanımınız için düzenli eğitimler veriyoruz. Düzenli desteğin önemini biliyoruz. Bir uygulamanın projelendirilip hayata geçirilmesi kadar, o projenin etkin olarak kullanılabilmesi de önemli bir konudur.Bu nedenle periyodik olarak verdiğimiz eğitimler ,uzaktan bağlantı veya yerinde eğitim ile yazılımınızı verimli ve etkin olarak kullanmanıza destek oluyoruz.

Bize hemen ulaşın 0542 455 56 38 ya da mail atın info@ilknet.com.tr

Menü